Jess's Marketing Guide

Jess's Marketing Guide

Regular price $49 Unit price  per 

This guide will shows the things I do for my own personal marketing, that work really well for me. Tips I have learned along the way that have kept my business running for 7+ years. 

If you want to learn more about posing and lighting you can get my posing videos, what about editing? I have a facebook group thats all about the editing. What if you want it all in one package then my online workshop would be perfect for you!